Toplantılara Mandalalı çözüm

İş hayatında özellikle uzun süren toplantılarda, önümüzdeki deftere şekiller çizmekten kendimizi alıkoyamayız. Mandala sanatını defterlere taşıyan Acar Group sayesinde toplantılarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız Dünyanın en çok tercih edilen...

İş hayatında özellikle uzun süren toplantılarda, önümüzdeki deftere şekiller çizmekten kendimizi alıkoyamayız. Mandala sanatını defterlere taşıyan Acar Group sayesinde toplantılarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız

Dünyanın en çok tercih edilen defter markaları arasında yer alan Acar Group, baskı kalitesini artırarak inovatif çalışmalara imza atıyor. Ar-Ge çalışmalarıyla farklı ürünler geliştiren Acar Group’un son gözdesi ise mandala defterler. Hindistan’dan tüm dünyaya yayılan mandala sanatını defterlerine taşıyan Acar Group, özel tasarımlı defterleriyle yeni fikirler düşünürken zihniniz renklenecek.

Renkli kalemlerle mandala  boyayabileceğiniz defterler, kurumsal hediyelik pazarında yeni bir alternatif. Acar Group’un kendi tasarladığı mandala defterler, Türkiye’de sınırlı sayıda matbaanın yapabildiği metalize kapaklara sahip. Çizgisel şekilleri hayal gücünüzle renklendireceğiniz mandala defterler, hem kişisel bir hobi hem de terapi oluyor.

Perforajlı sayfalarıyla renklendirdiğiniz mandalaları, defterden kolayca koparabilirsiniz. Kabartmalı tasarımlarıyla şık bir görünüm kazanan mandala defterleri, işte, okulda veya gündelik hayatta rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Categories
Genel

RELATED BY