Tatil Fotoğraflarınızla “Ofis Dışındayım” E-Postaları Birleşiyor

Tatile çıkanlar artık sıkıcı ofis dışında emailleri yerine Qantas’ın yeni servisi sayesinde seyahat fotoğraflarıyla cevap verebilecek. Sydney The Monkeys tarafından oluşturulan “Qantas Out of Office”, kullanıcının e-postasını ve Instagram...

Tatile çıkanlar artık sıkıcı ofis dışında emailleri yerine Qantas’ın yeni servisi sayesinde seyahat fotoğraflarıyla cevap verebilecek.

Sydney The Monkeys tarafından oluşturulan “Qantas Out of Office”, kullanıcının e-postasını ve Instagram hesabını bağlayarak standart ofis dışında maillerini tatilden bir kare ve mesajla değiştiriyor. Bu servis Instagram’dan sadece #Qantasoutofoffice etiketi ile paylaşılan fotoğrafları alıyor, böylece tatildeki her fotoğrafın bu maillere düşmesinden korkmanıza gerek kalmıyor.

Qantas Group’un marka, pazarlama ve kurumsal ilişkiler yöneticisi Olivia Wirth’ün dediğine göre yaptıkları araştırmada çalışanların %60’ı klasik ofis dışında e-postalarından çok daha yaratıcı bir şey görmek istediklerini belirtmişler. Wirth: “Bir sonraki tatil lokasyonunu seçmede arkadaş ve iş arkadaşlarının öneminin büyük olduğunu biliyoruz, bu yüzden her gün milyonlarca kez gönderilen ofis dışındayım e-postalarının seyahati teşvik etmek için bir fırsat olduğun gördük” dedi.

Categories
Sosyal Medya
No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY