Tasarımlar Acar’da hayat buluyor

Acar Group tasarımcılara yeni kapılar açıyor

Kurumsal hediyelik ürünleriyle firmalara çözüm sunan Acar Group, yeni tasarımları hem kataloğuna hem ürün bandına eklemek için tasarımcıları heyecanlandıracak yeni bir projeye imza atıyor. Beğenilen ve satışa sunulan tasarımların satışlarından pay verecek olan Acar, kataloğa girmeyen ürünleri de bünyesinde değerlendirecek

Her yıl yeni kataloğu ile birlikte ürün bandını geliştiren Acar Group, kurumsal hediyelik ürünleriyle firmaların bu ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kataloğunu ve üretim bandını geliştiren Acar, bu yıl ilk kez tasarımcılara yönelik yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Proje kapsamında tasarımcılara yeni kapılar açan Acar; defter, ajanda, takvim, set ürün veya iş dünyası ürün konsepti tasarımlarını kataloğuna ekleyecek. Acar Group tarafından belirlenecek tasarımlar yeni kataloğa girerken, tasarımcılar da ürünlerin satış fiyatı üzerinden, belirlenen dönem boyunca yüzde 2 ile yüzde 4 arasında bir hakka sahip olacak.

Acar Group tarafından telif sözleşmesi kapsamında korumaya alınacak tasarımlardan kataloğa giremeyenler Acar Group’un müşteri portföyüne önerilecek. Katalog dışı özel öneri olarak sunulacak tasarımlar ise Acar Group tarafından üretime geçtiğinde tasarımcılara kazanç sağlayacak.

Categories
Genel

RELATED BY