Rockwell Automation’dan Smart Machine Semineri

Akıllı makine teknolojisindeki son yenilikler konuşuldu Endüstriyel otomasyon sektörünün köklü firmalarından Rockwell Automation, iş ortaklarının ve müşterilerinin değişen teknolojiye daha kolay uyum sağlamaları için Smart Machine konulu seminer düzenleyerek...

Akıllı makine teknolojisindeki son yenilikler konuşuldu

Endüstriyel otomasyon sektörünün köklü firmalarından Rockwell Automation, iş ortaklarının ve müşterilerinin değişen teknolojiye daha kolay uyum sağlamaları için Smart Machine konulu seminer düzenleyerek sektör temsilcilerini ağırladı.

İş ortaklarına daha verimli bir üretim süreci ve sürdürülebilirliği ön planda tutan teknolojiler sunma hedefiyle çalışan Rockwell Automation, 27 Eylül 2017 tarihinde, İzmir Swissotel Büyük Efes Hotel’de sektör temsilcilerini Smart Machine Semineri ile bir araya getirdi.

İş ortaklarının, bir OEM (Original Equipment Manufacturer) olarak pazarda daha rekabetçi olabilmek için daima makinalarını geliştirmek ve teknolojilerini yenilemek zorunda olduklarının altını çizen Rockwell Automation, her geçen gün daha fazla son kullanıcının üretim ve tedarik zincirini optimize etmek için Connected Enterprise’a geçtiğini belirtti. Akıllardaki soru işaretlerini gidermek üzere sektör temsilcileriyle bir araya gelen Rockwell Automation, seminerde akıllı makineler ve ekipmanlar geliştirmeyle ilgili önemli noktalarla birlikte akıllı makine teknolojisindeki son yenilikleri paylaştı.

Rockwell Automation Hakkında
“Rockwell Automation, Inc. (New York Borsası: ROK) Endüstriyel otomasyon ve bilgiye adanmış dünyanın en büyük şirketi olan Rockwell Automation, Inc., müşterilerini daha verimli ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hale getirmektedir. Merkezi Milwaukee, Wis.’de bulunan Rockwell Automation, 22.000’den fazla çalışanı ile 80’den fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

Categories
Genel

RELATED BY