Rockwell Automation İlaç ve Medikal Cihaz Üreticileri için Serileştirme Çözümünü Ölçeklendiriyor

Tüm pazarlarda geçerli olan zorunlu serileştirme standartları, ilaç ve medikal cihaz üreticilerinin tedarik zincirleri boyunca ürünlerini izlemek ve takip etmek amacıyla belirlenen standartlara uyum sağlamasını gerektiriyor. Rockwell Automation tarafından sunulan...

Tüm pazarlarda geçerli olan zorunlu serileştirme standartları, ilaç ve medikal cihaz üreticilerinin tedarik zincirleri boyunca ürünlerini izlemek ve takip etmek amacıyla belirlenen standartlara uyum sağlamasını gerektiriyor. Rockwell Automation tarafından sunulan güncellenmiş serileştirme çözümü uygunluğun ötesinde düşünen üreticilere ve OEM’lere ölçeklenebilir, uçtan uca bir tedarik zinciri platformu ile uzun vadeli karlılık sağlama konusunda yardımcı oluyor.

En son Rockwell Software PharmaSuite üretim yürütme sistemi (MES) yazılımı üzerine inşa edilen yeni serileştirme çözümü v4.1, çok sayıda paketleme teknolojisi ve üretim yönetim sistemine uyarlanabilmesi için daha fazla ölçeklenebilir. Kontrol ve kurum seviyesinde kolay entegrasyon, çözümün serileştirme verilerini yönetmek için merkezi bir platform sunması ve tüm tedarik zinciri boyunca izlenebilirliği kolaylaştırması anlamına geliyor.

Rockwell Automation’dan FactoryTalk View Operatör Arayüzlerine sahip yeni bir Logix tabanlı ünite kontrol cihazı, ölçeklenebilirliğe imkân tanır ve şirketin herhangi bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tam, anahtar teslimi çözümlerden OEM çözümlerine kadar çok sayıda farklı modele bu çözümü uygulamasına olanak sağlar. Ünite kontrol cihazı, her bir üretim ve çok sayıda sistem cihazı arasında bir bağlantı noktası olarak görev yapar. Serileştirme sunmanın yanında çözüm, üretimden dağıtıma kadar uçtan uca proseslerin tamamında doğrudan görünürlük sağlayarak sorun giderme ve proaktif bakım faaliyetlerini de iyileştirir.

Rockwell Automation Serileştirme Çözüm Lideri Markus Rosenkranz; “Çok sayıda müşteri serileştirme gereksinimlerinin en iyi nasıl karşılanacağı veya taahhüt edilenleri karşılayamayan çözümler ile uğraşıyor. Portföyümüz, alandaki bilgimiz ve global Rockwell Automation PartnerNetwork programından faydalanarak çözümümüzü her bir müşterinin standart mimarisine ve mevcut üretim proseslerine kolayca entegre olabilecek şekilde tasarladık” dedi.

“Bu, üreticilere düzenlemelere uygunluk konusunda yaklaşan son güne kadar hazır olma imkanı vermenin yanında uygulamanın ticari avantajlarını daha hızlı şekilde elde etme ve gerçek bir yatırım getirisi görme fırsatı sunuyor. Çözümümüz tüm makine cihazları, bilgi ve ticari sistemler arasında kesintisiz çalışma olanağı sağlıyor ve üreticilere verimi artırmak, uzun vadeli karlılık elde etmek ve gelecekte üretimde ve düzenlemelerde yapılacak değişikliklere daha kolay adapte olmaları için araçlar sunuyor” diye ekliyor Rosenkranz.

Güncelleştirilmiş serileştirme çözümü her bir müşterinin sistemine kolay entegrasyon için sipariş oluşturma ve EPICS veri dışa alımları için önceden yapılandırılmış kanallara sahip bir serileştirme entegrasyonu yöntemi içeriyor; bu da, işin başında ortaya çıkacak mühendislik maliyetlerinin büyük ölçüde azaltılmasına yardımcı oluyor. Rockwell Automation’ın amacı, maliyetleri azaltmak ve iş sistemleri entegrasyonunun başlatılmasını hızlandırmak amacıyla kapsamlı, önceden tasarlanmış yöntemi tasarlamaktır.

Ek olarak platform, manuel paketleme hatlarına sahip üreticiler için önceden onaylanmış, optimize edilmiş bir araç sayesinde manuel serileştirme ve birleştirme iş akışına da sahip. Potansiyel serileştirme müşteri tabanının yaklaşık yüzde 90’ı, ünite birleştirme ve etiketleme işlemleri için manuel prosesler kullanıyor. Rockwell Automation serileştirme çözümü, Windows sürücülere sahip yazıcılar için entegre bir etiket tasarım yazılımına ve bu müşterilerin kendi manuel birleştirme proseslerini basitleştirmeleri ve zaman ve paradan tasarruf sağlamaları için kullanıcı dostu bir birleştirme iş akışına sahiptir.

Rockwell Automation PartnerNetwork Programı Hakkında
Rockwell Automation PartnerNetwork programı, global üreticilere tesis genelinde optimizasyon sağlamak, makine performansını iyileştirmek ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için karşılıklı olarak sınıfındaki en iyi çözümleri geliştirme, uygulama ve desteklemeye odaklandıkları bir şirket işbirliği ağı sunuyor.

Rockwell Automation hakkında:
Rockwell Automation Şti. (NYSE: ROK) müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan dünyanın kendini endüstriyel otomasyona ve bilgiye adamış en büyük şirketidir. Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation, yaklaşık 22,000 çalışanı ile 80’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Categories
Genel

RELATED BY

 • Akıllı Üretim Sözümüzü Tutuyoruz

  Data fazla kapasite, daha verimli veri iletimi ve daha iyi ağ güvenliği talepleri akıllı üretimi destekleyen otomasyon sistemlerini gerektirir. Dan DeYoung, Rockwell Automation Integrated Architectur Pazar Geliştirme Direktörü Akıllı...
 • Ölçeklenebilirlikle geleceği garantiye almak

  Endüstriyel üreticiler için akıllı fabrika prensiplerine doğru dönüşümün en zorlu tarafı geleceği planlamaktır. Bilgi temelli hizmet şirketleri ölçeklenebilirlik için buluta güvenirken, üreticiler üretim varlıklarının muhtemel ihtiyaçlarını da öngörmek zorunda....
 • Ucuz kulaklıklar kulak sağlığını tehdit ediyor

  Türkiye’deki istihdama yatırım yapan önemli sektörlerden olan çağrı merkezleri bugün binlerce kişinin ekmek kapısı. Çağrı merkezlerindeki sürekliliğin devamı için iyileştirme çalışmaları yapan şirketler sağlığı ön planda tutuyor. Çağrı merkezleri,...
 • Akıllı makineler: veriyi eyleme dönüştürmek

  Akıllı üretim hala gelişmekte olan bir trend. Birçok makine üreticisi ve son kullanıcı kendilerine akıllı makinelerin sağlayabileceği faydaları alabilmek için temel oluşturmaya başlıyor. “Akıllılığın” devamlı manşetlerde yer alması üretim...