Galaxy Note 7 Acilen Kullanmayı Bırakmalısın

Samsung, son amiral telefonu Galaxy Note 7’yi kullananların acilen telefonu kullanmayı bırakmaları ve telefonu kapalı tutmaları yönünde bir açıklama yaptı. Birçok Galaxy Note 7 kullanıcısı, Samsung’un çağrısına kulak asmadan...

Samsung, son amiral telefonu Galaxy Note 7’yi kullananların acilen telefonu kullanmayı bırakmaları ve telefonu kapalı tutmaları yönünde bir açıklama yaptı.

Birçok Galaxy Note 7 kullanıcısı, Samsung’un çağrısına kulak asmadan telefonlarını kullanmaya devam ediyor. Ancak durumun ciddiyeti, Samsung Türkiye’nin bugün yaptığı resmi duyuru ile bir kez daha anlaşılmış oldu.

Yapılan duyuru şu şekilde;

”Bir hafta önce kullanıcılarımızın güvenliğini en ön planda tutmak ve pilden kaynaklanan sıkıntıların gidermek amacıyla başlattığımız gönüllü Galaxy Note7 Değişim Programı’nda kullanılacak olan yeni Galaxy Note7 ürünlerini ülkemize getirmek ve kullanıcılarımızın mağduriyetlerinim gidermek için çalışmalarımızı hızlandırmış durumdayız.

Bu süreç içerisinde Samsung Electronics Türkiye olarak tüm Galaxy Note7 kullanıcılarımızdan telefonlarını kullanmayı durdurmalarını, cihazlarını kapatmalarını, ve şu anda devam etmekte olan Galaxy Note7 Değişim Programı’na en kısa sürede katılmalarını önemle talep ediyoruz.”

Categories
Teknoloji
No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY