Arwey’den ikisi bir arada

Dijitalleşen dünyaya ayak uyduran Arwey, USB’li defterleriyle yazı yazma alışkanlığını harekete geçiriyor. Acar Group bünyesindeki Arwey, kaliteli modelleriyle dünyanın en çok tercih edilen üçüncü defter markası. Ürünlerinde işlevsellik ve...

Dijitalleşen dünyaya ayak uyduran Arwey, USB’li defterleriyle yazı yazma alışkanlığını harekete geçiriyor.

Acar Group bünyesindeki Arwey, kaliteli modelleriyle dünyanın en çok tercih edilen üçüncü defter markası. Ürünlerinde işlevsellik ve inovasyonu ön planda tutan Arwey, attığı teknolojik adımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Arwey’in patentli defterleri arasında yer alan USB’li defter, hem notlarınızı tutmanıza, hem de dokümanlarınızı yanınızda taşımanıza olanak sunuyor.

Dijital ortamdaki birçok dokümanı defterinizin kapağında taşıyabileceğiniz USB’li defterler, özellikle iş dünyasında oldukça ilgi görüyor. Toplantılarda veya okul hayatınızda yazı yazmanın ötesinde hazırladığınız projeleri de yanınızda taşıyabileceğiniz USB’li defterler, kişisel asistanınız olacak. Patentli USB’li defterler farklı renk ve boyutlarda olabiliyor. Dahili bellek ile dijital ortamdaki belgeleri de defterinizde kolayca taşıyabilirsiniz.

Kurumsal logolarınızı gümüş yaldız, altın yaldız, gofre baskı ve serigraf baskı ile canlandıracağınız defterler, perforajlı sayfaları, cebi ve lastik geçirme gibi farklı fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Kapak kısmındaki özel USB yuvası bulunan defterler, sert kapak formuyla da sağlamlığı ön plana çıkartıyor.

Categories
Genel

RELATED BY